GLAS OCH KERAMIK / Glas / Skålfat 7674203
nr 767 4203
Skålfat
Tidigt 1900-tal, Dia30
Kondition: nagg, slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 juli 2012
kl 17:55:01
16/7 14:54:56